kannatanuabi.ee portaalil on koos valdkondlike tunnustatud ekspertidega heameel kutsuda Teid erasektori korruptsiooni põhjalikult käsitlevatele seminaridele, mis leiavad aset Tallinnas Meriton Grand Conference & Spa Hotellis vastavalt: I moodul 25. oktoobril 2013 ja II moodul 14. novembril 2013.a.
I moodulil "TEADLIKKUSE TÕSTMINE ERASEKTORI KORRUPTSIOONIST" keskendume erasektori korruptsiooni sisu ja olemuse avamisele/arusaamisele, kaasnevatele võimalikele varalistele kahjunõuetele ning erinevate korruptsiooniga seotud riskide minimeerimisele:
-
räägime selgeks uue 01. aprillil 2013 kehtima hakanud seadusemuudatuste sisu ja mõtte;
-
näitlikustame läbi interaktiivse situatsiooniülevaate, mis on/ei ole korruptsioon Eesti ettevõtja pilgu läbi vs korruptsiooni seadusandlik tõlgendus;
-
teeme ülevaate korruptsioonikuritegude olemusest ja hetkeolukorrast: sh statistikast, korruptsioonialtimatest sektoritest, tegevustest ja valdkondadest, levinumatest skeemidest ning menetlus- ja kohtupraktikast;
-
räägime korruptsiivsest käitumisest põhjustatud kahjudest ja nõuetest äriühingu-ja selle juhtorganite vastu;
-
anname hüva nõu milliseid meetmeid rakendada ettevõttes korruptsioonist tulenevate riskide minimeerimiseks.
Täpse kavaga saate jooksvalt tutvuda portaali seminari lehel ning soovi korral saate välja printida seminari I mooduli AJAKAVA dokumendina.
Seminaril astuvad eeskõnelejatena ülesse Eesti antud valdkonna tunnustatud eksperdid nii era-, avalikust- kui kolmandast sektorist:
TANEL KALMET – Justiitsministeeriumi karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik, kes on vastutanud mitmete korruptsiooni ja konkurentsiõigust puudutavate regulatsioonide väljatöötamise eest.
MARILIN PIKARO – Ernst & Young Baltic AS, audiitor
OLIVER KADAK – SAS Institute, konsultant
TOOMAS PLAADO – PPA Keskkriminaalpolitsei Korruptsioonibüroo juhtivametnik
ASSO PRII – MTÜ Korruptsioonivaba Eesti eelmine tegevjuht
JAANUS TEHVER – ühingu Korruptsioonivaba Eesti juht ja vandeadvokaat
Seminari II mooduli kavandame veel prakitilisema suunitlusega, keskendudes aruteludes ja avatud diskussioonides teemadele, mida erasektor saaks täiendavalt ise ära teha ja kuidas korruptsioonikahtlusega juhtumeid kontrollida. Kelle poole ja kuidas vajadusel abi saamiseks pöörduda. Praktilisi tegevusjuhiseid jagavad väike- ja suurettevõtete esindajad, kes on tegelenud korruptsiooniga seonduvate küsimustega enda äriühingute siseselt juba aastaid. Lisaks arutletakse üheskoos selle üle, kuidas riik erasektorit nii preventiivselt kui vahetult korruptsiooniriskide maandamisel toetada saaks/võiks ning kogume sisendit erasektorile suunatud riikliku korruptsioonistrateegia efektiivsema elluviimise tarvis - seda ikka selleks, et kõik korruptsiooni ohjeldamiseks eraldatud vahendid saaksid tulemuslikult kasutatud.
Seminari I ja II mooduli registreerimise info ja tingimused:
-
ühel seminari moodulil (kas 25.10.2013 või 15.11.203) osalemine maksab 118 eurot (km-ga 141.60 eurot)
-
registreerudes korraga sama isiku kahele seminari moodulile kehtib soodustus a´ 99 eurot (km-ga 118,80 eurot) kokku 198 eurot (km-ga 237,60 eurot)
-
registreerides korraga osalejaid ühest maksjaettevõttest kehtib grupisoodustus - igale täiendavale kuni 4le registreerujale lisasoodustus -5% (näit 4-ndale osalejale - 15%)
Seminarile saab registreeruda veel:
-
Seminari kodulehe ja portaali teadetetahvli kaudu
-
täites allpool oleva ankeedi ja saates registreerimisinfo e-postile: seminar@kannatanuabi.ee
-
telefonidel: (+372) 665 3015 või (+372) 51 73 623
NB! Seminari kohtade arv on piiratud. Seminari I moodulile registreerumine toimub kuni 22.10.2013.
Peale registreerumist ja arve tasumist seminaril mitteosalemisest andke palun meile viivitamatult teada e-posti aadressi seminar@kannatanuabi.ee kaudu või telefonil 665 3015. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal aega varem, maksame tagasi 100% koolitusrahast või pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal. Juhul, kui teatate oma mitteosalemisest kuni 3 tööpäeva varem, maksame tagasi 50% ning 3 tööpäeva enne koolituse päeva 30% koolituse summast. Kui mitteosalemisest ei teavitata või tehakse seda koolituse toimumise päeval, siis koolitusraha ei tagastata.
----------------------------------
TELLIMUS
Märkida ära valik, kas:
a) soovime osaleda seminari I moodulil „Teadlikkuse tõstmine erasektori korruptsioonist"
b) soovime osaleda seminari II moodulil (kava koostamisel)
c) soovime osaleda seminari I ja II moodulil
Osaleja(te) arv:
Osaleja(te) nimed, tegevusalad/ametid:
Kontaktid: telefon, e-post:
Juriidiline isik, aadress:
Arve kontaktid (e-post, telefon):
Kohtumiseni seminaril
Reigo Reimand
seminari projektijuht
seminar@kannatanuabi.ee
(+372) 51 73 623
|